Piotruś Pan spotyka Alicję z Krainy Czarów. Trailer „Come Away”

Pojawił się oficjalny zwiastun Come Away nadchodzącego dramatu fantasy Brendy Chapman. Film przedstawia unikalne podejście do historii Piotrusia Pana i Alicji w Krainie Czarów, łącząc obie historie.

Come Away to zupełnie nowe podejście do historii tych dwóch postaci i książek dla dzieci. Alicja i Piotr są rodzeństwem. Spędzają wakacje na angielskiej wsi umilając sobie czas organizując przyjęcia herbaciane, tocząc walki na miecze i przeżywając przygody na statku pirackim. Beztroski czas zabawy kończą się nagle, gdy dochodzi do tragedii. Piotruś, pragnąc udowodnić swoją wartość pogrążonym w smutku i zmagających się z problemami finansowymi rodzicom, wyrusza z Alicją do Londynu, gdzie próbują sprzedać cenną pamiątkę rodzinną. Podczas tej wyprawy Alicja znajduj króliczą norę, a Piotruś na zawsze ucieka od rzeczywistości, wkraczając do magicznej krainy Nibylandii.

Come Away to pierwszy pełnometrażowy aktorski film fabularny Brendy Chapman. Jej wcześniejsze produkcje to filmy animowane. Między innymi Książę Egiptu i Merida Waleczna. Ten ostatni zdobył Oscara za najlepszy film animowany, co czyni Chapman pierwszą reżyserką, która wygrała w tej kategorii.

Scenariusz został napisany przez Marissę Kate Goodhill, a za produkcję odpowiadali Leesa Kahn, Andrea Keir, Oyelowo i James Spring. Film miał światową premierę na początku tego roku na festiwalu filmowym Sundance w 2020 roku.

Studio Relativity Media planuje wypuścić Come Away do kin i na VOD w piątek 13 listopada.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu