Doktor Strange pojawi się w „Spider-man 3″

Benedict Cumberbatch dołącza do obsady Spider-Mana 3. Po śmierci Starka oraz nieobecności Nicka Fury spędzającego wakacje w kosmosie ze Skrullami, to właśnie Doktor Strange będzie pełnić rolę dorosłego mentora Petera Parkera.

W trzeciej części pojawi się również postać Electro ponownie grana przez Foxxa, który ostatnio wcielił się w tę rolę w sequelu serii trylogii Spider-Mana z Andrew Garfieldem w roli tytułowej. Ten zabieg w obsadzie zatrze granice między tymi dwiema seriami przygód Parkera.

Film, pierwotnie zaplanowany był na 16 lipca 2021, został po raz pierwszy przesunięty na 5 listopada, jednak najnowsze prognozy skłaniają się bardziej ku 17 grudnia. Holland ujawnił podczas filmiku na Instagramie, że plan filmowy powinien rozpocząć się około lutego 2021 roku.

Doktor Strange pojawi się w „Spider-man 3"

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu