„Perswazje” z ekranizacją

Książki Jane Austen to klasyka literatury. Czytane przez odbiorców w różnym wieku, z różnych krajów, w różnych czasach. Nawet dziś są to powieści, po które chętnie się sięga. I jakie równie chętnie się ekranizuje. Były już filmy, seriale, a nawet nowe wersje książek – jak Duma i uprzedzenie i zombie. A teraz powstanie kolejna adaptacja utworu pisarki.

Główną rolę w Perswazjach, bo to o tym dziele mowa, zagra Sarah Snook. Aktorka zagra Anne Elliot – bohaterka odrzuciła kiedyś oświadczyny Fredericka Wentwortha. Po wielu latach drogi tej dwójki znowu się splatają. Jak zakończy się to spotkanie? Jeśli znacie oryginał, zapewne wiecie, jeżeli nie, możecie się dowiedzieć z ekranizacji książki.

Reżyserią obrazu zajmie się Mahalia Belo, scenariuszem zaś Jessica Swale.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu

Dwie twarze średniowiecznego inżyniera. „Caylus 1303” — recenzja gry planszowej

W Świętego Mikołaja nie wierzę już od dłuższego czasu. Moment przełomowy nastąpił w moim przypadku w wieku siedmiu lat, kiedy to znalazłem we wnętrzu rozkładanej wersalki pudełko ze zdalnie sterowanym samochodem. Traumę powstałą po tym wydarzeniu wyleczyłem już dawno, lecz wspomnienie to wróciło zaledwie kilka dni temu, gdy w mych drzwiach stanął mężczyzna z paczką. Co prawda nie przyjechał saniami, tylko busem, a zamiast czapy z pomponem nosił bejsbolówkę, ale przyniósł mi prezent. Kompletnie niespodziewany, lecz nie mogłem się doczekać, by go rozpakować.

Jak nauczyć się doceniać małe rzeczy? „Małe szczęścia” – recenzja filmu

W dzisiejszych czasach ludzie żyją w biegu, nie mają czasu, swoją uwagę skupiają na celach, zapominając o kolektywie, który posiadają blisko. Co jest w tym wszystkim najgorsze? Chyba fakt, że patrzą na różnych osobników z zazdrością, nie cieszą się z sukcesów przyjaciół czy członków rodziny, nie wspominając już o pozostałych osobach.

Strike first, strike hard, no mercy. „Cobra Kai” — recenzja serialu

Obudź w sobie kobrę, uderz pierwszy i bez litości podążaj do celu, a może jeszcze uda ci się osiągnąć sukces.
2,633FaniPolub
0ObserwującyObserwuj
90ObserwującyObserwuj
133SubskrybującySubskrybuj

Wygraj grę z serii „Fighting Fantasy”!

Z okazji premiery książek paragrafowych z serii Fighting Fantasy oraz dzięki wydawnictwu FoxGames przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym mamy do rozdania aż dwa egzemplarze gry!

Wygraj dwa pakiety książek „Małe Licho”

Mamy dla was dwa pakiety dwóch książek Małe Licho!

Wygraj książkę „Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem”

Mamy dla was dwa egzemplarze książki Marvel. Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem!