Paws and Claws – charytatywne DLC do „Children of Morta” już dostępne

Pierwsze płatne DLC do Children of Morta jest już dostępne na wszystkich platformach. Paws and Claws nie jest jednak zwyczajnym dodatkiem, bo całość dochodów z jego sprzedaży zostanie przeznaczona na Humane Society International w celu ratowania zwierząt na całym świecie.

Aby chronić stworzenia z łapami i pazurami, ale też dziobami, skrzydłami, futrem lub rogami, do domu Bergsonów zostanie dodana zupełnie nowa sekcja. Oczywiście opieka nad zwierzętami oznacza nowe codzienne obowiązki dla członków rodziny, ale bezinteresowna miłość i kojąca obecność takich pupili niesie satysfakcję i wpływa pozytywnie na bohaterów w kolejnych bitwach. To nie wszystko – wraz z bezpłatną aktualizacją do gry trafi szereg nowych przedmiotów, które dostępne będą dla wszystkich graczy. Wśród nich znajdą się nowe relikty, przedmioty jednorazowego użytku i błogosławieństwa, mogące na przykład tworzyć wokół wojowników pułapki laserowe lub chronić Bergsonów ziejącym ogniem.

Paws and Claws to rodzaj zawartości w pełni oddającej naszą filozofię. Zwierzęta stanowiły istotną część oryginalnej historii w Children of Morta, więc wzbogacanie relacji z nimi wydawało się naturalnym ruchem. A współpraca z organizacją taką jak Humane Society International doskonale wpisuje się w sposób myślenia 11 bit studios, ponieważ uważamy, że firma produkująca gry niosące przekaz powinna też podejmować działania mające znaczenie

– powiedział Karol Kała, producent Children of Morta.

Paws and Claws – najważniejsze nowości:

  • Schronisko dla zwierząt – dodaje zupełnie nową część domu

  • Stado różnorodnych zwierząt odwiedzi Bergsonów – jelenie, lisy, ptaki i nie tylko

  • Nowa mechanika – używaj przysmaków, aby karmić zwierzęta i opiekuj się nimi

  • Nowe wzmocnienia Bergsonów związane ze zwierzętami (dodatkowe punkty doświadczenia, większa szybkość ruchu)

  • Nowe interaktywne wydarzenia w domu rodziny

  • Ponad sto nowych animacji pokazujących życie nowych, zwierzęcych przyjaciół

Poniżej znajdziecie zwiastun nowego DLC:

Co myślicie o takiej inicjatywie?

Źródłonota prasowa
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu