„Park Jurajski” Michael Crichton – zapowiedź książki

Wydawnictwo Vesper ma dla nas niesamowitą niespodziankę. Czas na powrót dinozaurów. Nowe wydanie książki Michaela Crichtona Park Jurajski już od 15 czerwca w księgarniach.

park jurajskiDzięki zaangażowaniu ekscentrycznego milionera na niewielkiej wyspie w pobliżu Kostaryki powstaje Jurassic Park, którego największą atrakcją są żywe dinozaury, sklonowane za sprawą DNA pozyskanego z krwi zatopionych w bursztynie owadów. Niestety stworzony przez człowieka ekosystem wymyka się spod kontroli – dinozaury wydostają się na wolność i rozpoczynają polowanie na inne stworzenia oraz… ludzi.

W latach dziewięćdziesiątych XX wieku od tej książki Michaela Crichtona zaczęła się wielka, trwająca do dziś fascynacja prehistorycznym światem dinozaurów. Niewątpliwy udział miała w tym znakomita ekranizacja powieści w reżyserii Stevena Spielberga.

PARK JURAJSKI

Autor: Michael Crichton

Tłumaczenie: Krzysztof Bednarek

Wydawnictwo Vesper

Stron: 512

Format: 140×205 mm

Cena detal. 59,90 zł

Oprawa miękka ze skrzydełkami

ISBN 978-83-7731-429-6

Kod EAN 9788377314296

Więcej informacji TUTAJ.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu