„Park Jurajski: Zaginiony Świat” Michael Crichton – zapowiedź książki

Są tu fani dinozaurów? Jeśli tak, mamy dla nich coś od Wydawnictwa Vesper. Kolejną książkę z serii Michaela Crichtona. Premiera Zaginionego Świata już w sierpniu.

Michael CrichtonMinęło kilka lat od dramatycznych wydarzeń na Isla Nublar. Wyspa została odcięta od świata zewnętrznego, a wszelkie plotki na jej temat są wygaszane.

Wśród ruin Parku Jurajskiego wciąż jednak żyją dinozaury, podobnie jak na sąsiedniej wyspie – Isla Sorna, która stanowiła główne laboratorium i bazę doświadczalną dla eksperymentów nad ich klonowaniem. W obawie przed likwidacją dinozaurów przez rząd Kostaryki paleontolog Richard Levine postanawia dostać się na wyspę, aby zachować jak najwięcej informacji o prehistorycznych stworzeniach. Kiedy po pewnym czasie naukowiec nie daje znaku życia, teoretyk chaosu i matematyk, dr Ian Malcolm, wraz z kilkoma towarzyszami rusza w misję ratunkową. Jak się okazuje, na Isla Sorna czeka ich jeszcze więcej niebezpieczeństw i jeszcze więcej dinozaurów niż w samym Parku Jurajskim. Zaginiony świat zazdrośnie strzeże swoich tajemnic, a Malcolm i jego przyjaciele będą musieli wykorzystać całą swoją wiedzę, inteligencję i spryt, by przetrwać w dramatycznej walce o życie.

Autor: Michael Crichton

Tłumaczenie: Andrzej Leszczyński

Okładka: Strigiform – Artur Rudnicki

Wydawnictwo Vesper

Stron: 448

Format: 140×205 mm

ISBN 978-83-7731-462-3

EAN 9788377314623

Cena detal. wersja oprawy miękka ze skrzydełkami: 59,90 zł

ISBN 978-83-7731-463-0

EAN 9788377314630

Cena detal. wersja twarda oprawa: 69,90 zł

Więcej informacji TUTAJ

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu