Najnowszy film z Gerardem Butlerem „Ostatni ślad” już na cineman.pl

Czas na maraton filmowy z Gerardem Butlerem!

Od 9 czerwca na Cineman.pl dostępny będzie film Ostatni ślad. To sześćdziesiąty tytuł z udziałem Gerarda Butlera i trzynasty na platformie Cineman.pl

Ten hollywoodzki aktor szkockiego pochodzenia jest jednym z najbardziej zapracowanych aktorów. Mając 52 lat zagrał w 60 produkcjach i pracuje już nad kilkoma innymi. Butler ma na koncie zarówno filmy romantyczne (P.S. Kocham Cię) , widowiskowe (300, Bogowie Egiptu), sensacyjne (Skok stulecia, Świat w ogniu) a że był wokalistą w kapeli rockowej – bez problemu poradził sobie w muscialu (Upiór w operze).

Teraz, na platformach VOD premierowo wchodzi jego najnowszy film, Ostatni ślad, w którym jego bohater nie cofnie się przed niczym by uratować życie swojej żony.

Kiedy żona Willa (Gerard Butler) znika w niewyjaśnionych okolicznościach, wszystkie skrywane sekrety i małżeńskie problemy szybko wychodzą na jaw. Mężczyzna desperacko poszukujący prawdy, nieoczekiwanie sam staje się głównym podejrzanym. Od tego momentu zaczyna się wyścig z czasem i brutalna walka pozbawiona wszelkich reguł. Gdy coś zagraża jego żonie, cały świat stanie w ogniu. Will zrobi wszystko by rozwiązać tajemnicę i sprowadzić Lisę z powrotem do domu.

Obok Gerard Butler zobaczymy Jaimie Alexander, znaną z sagi Thor i serialu Mapa zbrodni oraz Russela Hornsby, którego oglądaliśmy w filmach Poznaj mojego tatę, Płoty, Nienawiść, którą dajesz.

Premiera: 09 czerwca

Polski tytuł: Ostatni ślad

Tytuł oryginalny: Last Seen Alive aka Chase

Reżyseria: Brian Goodman (Co cię nie zabije, Czarny motyl)

Obsada: Gerard Butler ( Will Spann) Jaimie Alexander ( Lisa Spann)

Scenariusz: Mark Frydman

Film będzie obecny na platformach; UPC, C+, Canal+Premiery, PLAYER, VECTRA, Multimedia ORANGE, VOD.pl. Polsat BOX, PLAY NOW, TOYA oraz CINEMAN.PL.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu