„Park Jurajski: Obóz Kredowy” – oficjalny zwiastun i plakat

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun nowego serialu animowanego Park Jurajski: Obóz Kredowy!

Pierwszy sezon serialu zatrzęsie serwisem Netflix już 18 września 2020 r.

O serialu:

„Park Jurajski: Obóz Kredowy” – oficjalny zwiastun i plakat
@plakat promujący serial

Akcja serialu toczy się w tym samym planie czasowym, co pierwszy film z serii Jurassic World i opowiada o grupie sześciorga nastolatków uczestniczących w obiecującym liczne przygody obozie, który znajduje się na przeciwległym brzegu wyspy Isla Nublar. Początkowo zabawa w parku linowym w samym sercu dżungli i bliskie spotkania z dinozaurami zdają się być wspaniałą, niepowtarzalną przygodą. Jednak gdy przypadkowo uwolnione prehistoryczne gady zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować.

Showrunnerami i producentami wykonawczymi serialu są Scott Kreamer i Lane Lueras. Za produkcję wykonawczą odpowiadają też Steven Spielberg, Colin Trevorrow i Frank Marshall. Konsultacji producenckich udzielał Zack Stentz, który odpowiedzialny jest również za opracowanie serialu.

Źródłonota prasowa
GrafikaNetflix
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu