„Opiekun” i „Tata” premierowo w Multikinie!

24 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film Opiekun oraz produkcję obyczajową Tata z Erykiem Lubosem w tytułowej roli. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Opiekun to historia współczesnych bohaterów, Dominiki i Roberta, którzy jako małżeństwo wpadają w niemałe kłopoty. Narastające problemy życia codziennego i ciągły brak pieniędzy powodują, że Dominika zaczyna się interesować innym mężczyzną, a Robert nie potrafi sobie poradzić z narastającym napięciem. Co się stanie, kiedy w ich życie wkroczy św. Józef? Tego widzowie dowiedzą się już niebawem! Najpiękniejsze w tej historii jest to, że wydarzyła się ona naprawdę.

Druga propozycja na nadchodzący weekend to obyczajowa produkcja Tata. Główny bohater filmu – Michał (Eryk Lubos) jest kierowcą TIRa i ojcem samotnie wychowującym córkę Miśkę. Długie godziny za kółkiem, samotność i ciągłe życie w drodze to dla niego codzienność. Najważniejsze, żeby dotrzeć z towarem na czas. Kiedy jest w trasie, jego córką opiekuje się ukraińska sąsiadka. Jej wnuczka Lena i Miśka są nierozłączne. Gdy ukraińska niania nagle umiera, Michał zabiera dziewczynki ze sobą. Przydrożne parkingi, życie w trasie, a wreszcie spotkanie z rodziną Lenki w Ukrainie to dla dziewczynek ważna lekcja siostrzeństwa. Dla Michała przymusowa podróż to czas dorastania do bycia tatą. Dzięki niej może w końcu przestanie uciekać przed swoimi demonami i odkryje, co w jego życiu jest tak naprawdę najważniejsze.

 Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu