„Oddworld: Soulstorm Oddtimized Edition” nadchodzi na Switcha!

I to już niebawem!

Oddworld: Soulstorm Oddtimized Edition to wybuchowa platformówka akcji o monumentalnej skali. Przygotowana specjalnie na konsolę Nintendo Switch. Tytuł stworzonom we współpracy z Unity, oferuje tę samą, rewolucyjną fabułę, grafikę 2.9D, wymagającą rozgrywkę, tabele wyników i kilka zakończeń do odblokowania – wszystko, co jest już dostępne na innych platformach (PlayStation, Xbox, PC).

W Soulstorm rewolucja zaczyna się od jednostki, ale aby odnieść sukces, potrzebna jest armia. Abe musi uwolnić ponad tysiąc zniewolonych Mudokonów spod opresyjnego reżimu, który zamierzał zapracować ich na śmierć.

W konfrontacji z niepewną przyszłością i zapomnianą przeszłością, instynkty i umiejętności są jego głównymi narzędziami, pozwalającymi uniknąć wykrycia, przetrwać w beznadziei i dostarczającymi iskry, która rozpala rewolucję.

Graj jak chcesz!

W zależności od preferowanego stylu gry, czy wolisz się skradać, czy wykorzystywać zebrane śmieci do tworzenia potężnej, zapalającej broni balistycznej, głównym celem Abe jest uratowanie wszystkich i, miejmy nadzieję, przeżycie samemu.

Podejście, styl gry i świetna zabawa!

Decyzje i liczba uratowanych żyć na każdym poziomie będą miały wpływ na wynik gry. Dzięki czterem unikalnym zakończeniom, wybory określą potężne zakończenie gry, potencjalnie odblokowując ostatnie dwa ogniste rozdziały.

Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition w wersji na Switch pojawi się 4 listopada.

Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu