Obsada się poszerza – gwiazda ,,Stewardessy” w ,,The Continental”

Wielbiciele Johna Wicka z niecierpliwością czekają na prequel. W serialu The Continental twórcy rozszerzą świat przedstawiony w filmach. Zapraszamy do sieci hotelów stanowiących bezpieczną przystań dla wszelkiej maści przestępców! Przebywając w tak specyficznym towarzystwie, możemy spodziewać się intrygującej fabuły. Szczególnie, że w obsadzie przybywa znanych nazwisk.
Na ekranie nie zobaczymy Keanu Reevsa, jednak do zapowiedzianego już wcześniej Mela Gibsona dołącza Colin Woodell. Aktor znany ze Stewardessy wcieli się w Winstona Scotta, którego w filmach grał Ian McShane. W serialu przedstawione zostaną młodego zabójcy znajdującego schronienie w nowojorskim Continentalu. Oprócz niego, w hotelu rezyduje również reszta ekipy spod ciemnej gwiazdy…
Oprócz Gibsona i Woodella, w serialu zobaczymy również między innymi Huberta Point Du-Jour (Dr Death), Jessicę Allain (Pralnia) i Mishel Pradę (Fear of the Walking Dead).
Serial pojawi się jeszcze w tym roku na platformie Starz. Każdy z zapowiedzianych odcinków potrwa aż dziewięćdziesiąt minut. 
Mimo braku oficjalnej daty premiery, czekamy na powrót do przestępczego półświatka!
Kaja Folga
Kaja Folga
Czarownica od strony matki. Potterhead od 10. roku życia, wciąż rozdarta między Ravenclawem a Slytherinem. Jak przystało na wiedźmę, ma domek w lesie, cztery koty, półki pełne książek i szafki pełne herbaty. Wraz z kolejnymi perełkami popkultury odkrywa nowe tożsamości. Wielbicielka RPG, LARP-ów i sesji opisowych, którym poświęca czas między artykułami. W tekstach przemyca podprogowy przekaz feministyczny, chociaż chętnie zaprasza na obiad.

Popularne w tym tygodniu