Obsada 2. sezonu „You” powiększa się

0
Ty
Ostatnimi czasy Netflix trafia produkowanymi przez siebie serialami w gusta swoich odbiorców. Jednym z obrazów, które zyskały spora popularność o jakich dużo się mówiło, jest You – opowieść o zakochanym w dziewczynie księgarzu. Brzmi niewinnie, jednak pamiętajcie, że pozory mogą mylić.

Pierwsza odsłona serialu zrobiła furorę. Nic więc dziwnego, ze Netflix postanowił stworzyć drugą, w końcu trzeba iść za ciosem. Otwarte zakończenie zrobiło zresztą swoje – widzowie są ciekawi, jak potoczą się dalsze losy granego przez znanego z Plotkary Penna Badgleya Joego. Zresztą nie tylko oni, my również chętnie dowiemy się, jak poradzi sobie ten szalony bohater. Zanim jednak obejrzymy drugi sezon, dowiedzmy się, kto został w nim osadzony.

Znacie Russian Doll? Grający w tym serialu Charlie Barnett, możecie go również kojarzyć z Chicago Fire, zagra w kontynuacji You. Wcieli się w postać Gabe’a – akupunkterzystę i psychodelika, który czerpie z życia co tylko się da.

W drugim sezonie pojawią się także Penn Badgle, Ambyr Childers, Victoria Pedretti, Robin Lord Taylor, Adwin Brown, Chris D’Elia, James Scully czy Jenna Ortega. Jak widać, obsada się zwiększa.

Nowa seria będzie oparta na książce Hidden Bodies. Akcja będzie się toczyć w Los Angeles, gdzie udaje się główny bohater. Tam spotyka na swojej drodze Love Quinn. Możemy się tylko domyślać, do czego to może doprowadzić.


Źródło: comingsoon.net
Zdjęcie: Netflix, materiał promocyjny You