„Obcy. Wyjście z cienia” Tim Lebbon – zapowiedź książki

Co powiecie na kolejną powieść o Obcym? Tim Lebbon przedstawia Wyjście z cienia. Premiera książki 8 marca.

obcyChris Hooper jest głównym inżynierem na Górniczej Orbitalnej Stacji Kosmicznej „Marion”, która eksploruje złoża trymonitu na piaszczystej LV-178. Pracujący na planecie górnicy odkrywają jednak w czeluściach kopalni coś więcej niż najtwardszy znany ludzkości minerał. Gdy budzi się głęboko uśpione, pradawne zło, uciekają z powierzchni, lecz jeden z promów uderza w krążącą na orbicie „Marion”, powodując poważne uszkodzenia, a drugi opanowany zostaje przez obcych.

Nadany przez Hoopa i garstkę jego towarzyszy sygnał SOS dociera do przelatującego w pobliżu promu „Narcissus”. Na jego pokładzie podróżuje w kapsule hibernacyjnej Ellen Ripley, ostatnia ocalała z katastrofy „Nostromo”. A przynajmniej tak się wszystkim wydaje…

Obcy. Wyjście z cienia to pierwszy z trzech tomów oryginalnej – nieopartej na scenariuszu – trylogii osadzonej w uniwersum Obcego.

Autor: Tim Lebbon
Przekład: Maciej Wacław
Okładka i ilustracje: Maciej Kamuda
Wydawnictwo Vesper
Format: 140 x 205 mm
Oprawa twarda
Stron: 420
ISBN 978-83-7731-426-5
Kod EAN 9788377314265
Cena detal.: 59,90 zł
Premiera: 8 marzec 2023

Więcej informacji TUTAJ.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu