Nowy zwiastun „Willy’s Wonderland”

Nicolas Cage pojawił się ostatnio w produkcji na Netflixie poświęconej brzydkim słowom. Wulgaryzmy w jego wykonaniu brzmią zupełnie inaczej, aktor wkłada w ich wypowiedzenie tyle pasji i emocji. Nic tylko słuchać i uczyć się o pochodzeniu niektórych z brzydkich wyrazów. 

12 lutego Nicolas pojawi się w nowym filmie pod tytułem Willy’s WonderlandJakiś czas temu pojawił się pierwszy trailer produkcji, dziś mamy dla was kolejny. Cage będzie walczył z… zabawkami. To trzeba zobaczyć!

Tytułowy Willy’s Wonderland to park rozrywki, w którym jako woźny zacznie pracować grana przez Nicolasa postać. Praca nudna i niewymagająca specjalnych zdolności? Nic bardziej mylnego. Cage będzie musiał walczyć o swoje życie!

W filmie występują: Nicolas Cage, Emily Tosta, Beth Grantm, Ric Reitz, Chris Warner. Reżyserią zajął się Kevin Lewis, a scenariuszem G.O. Parsons.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu