Nowy trailer „Jurassic World Dominion”

Universal Pictures pokazało drugi oficjalny zwiastun Jurassic World Dominion, jednego z bardziej oczekiwanych filmów tego lata, którego premiera jest już 10 czerwca 2022 roku.

W filmie wystąpią gwiazdy zarówno z Jurassic World, jak i Jurassic Park, w których występują Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill.

„Tego lata przeżyj epickie zakończenie ery jurajskiej, gdy dwa pokolenia po raz pierwszy jednoczą się. Chris Pratt i Bryce Dallas Howard dołączają do zdobywcy Oscara Laury Dern, Jeffa Goldbluma i Sama Neilla w Jurassic World Dominion, odważnej, aktualnej i zapierającej dech w piersiach nowej przygodzie, która obejmuje cały świat”

 – mówi oficjalne streszczenie.

„Od Dominion rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją teraz – i polują – razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze zadecyduje, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii”

Film został ponownie wyreżyserowany przez Colina Trevorrowa na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Emily Carmichael, opartego na historii autorstwa skrybów dwóch pierwszych filmów Jurassic World, Dereka Conolly’ego i samego Trevorrowa. Producentami wykonawczymi są Trevorrow, Steven Spielberg i Alexandra Derbyshire.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu