Nowy teaser horroru „Candyman”

0
Na ten horror czeka wielu z nas. Po pierwsze zastanawiamy się, czy będzie tak dobry jak oryginał, po drugie to… Candyman. Jeśli znacie opowieści o tej postaci, wiecie, że nie wolno pięć razy wypowiadać jej imienia, bo inaczej przyjdzie, a spotkanie z nią nie będzie należało do najprzyjemniejszych.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że powstanie nowa wersja o działaniach tego antagonisty. Reżyserem obrazu została Nia DaCosta i to właśnie ona pokazała nowy teaser promujący produkcję. Scenariuszem horroru zajęli się natomiast Jordan Peele i Win Rosenfeld.

Yahya Abdul-Mateen II, Teyonah Parris, Colman Domingo oraz Nathan Stewart-Jarret pojawią się w nowym Candymanie. A o czym opowiada? W jednej z dzielnic Chicago od lat opowiada się historię o przerażającym mężczyźnie z hakiem. Anthony McCoy i jego dziewczyna Brianna Cartwright, oboje związani ze sztuką, wprowadzają się do luksusowego loftu, kiedyś w miejscu ich budynku stały wieże, zburzono je jednak i zastąpiono bardziej współczesnymi projektami. Bohater odkrywa prawdę stojącą za legendzie o mężczyźnie z hakiem. Zaczyna się interesować przeszłością, przez co sprowadza na siebie kłopoty.