Nowy, emocjonujący trailer „Raised by Wolves”

HBO Max opublikowało oficjalny zwiastun drugiego sezonu Raised by Wolves, który przedstawia nadchodzący powrót przebojowego dramatu science-fiction Ridleya Scotta. Premiera planowana jest na 3 lutego, ponad rok od wyemitowania finału pierwszego sezonu.

Trailer podkreśla ciągłą walkę matki i ojca w ochronie swoich dzieci, gdy próbują przetrwać tajemniczą strefę tropikalną Kepler 22-b. Ukazuje również, jak naturalne dziecko Matki i Marcusa Fimmela nadal będzie stanowić zagrożenie dla ich bezpieczeństwa o czym możemy przeczytać w streszczeniu fabuły 2 sezonu.

„W drugim sezonie androidy, matka i ojciec, wraz z ich potomstwem sześciorga ludzkich dzieci, dołączają do nowo utworzonej ateistycznej kolonii w tajemniczej strefie tropikalnej Kepler 22 b, Ale poruszanie się po tym dziwnym nowym społeczeństwie to dopiero początek ich problemów, ponieważ „naturalne dziecko” Matki grozi wyginięciem tego, co pozostało z rasy ludzkiej”.

Serial skupia się na dwóch androidach, których zadaniem jest wychowywanie ludzkich dzieci na tajemniczej dziewiczej planecie. Rosnąca kolonia ludzi grozi rozerwaniem przez różnice religijne, a androidy dowiadują się, że kontrolowanie ludzkich przekonań jest zdradzieckim i trudnym zadaniem.

W dramacie sci-fi występują Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Niamh Algar, Jordan Loughran, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Ivy Wong i Travis Fimmel.

Seria jest produkcją Scott Free Productions napisaną, stworzoną i wyprodukowaną przez Aarona Guzikowskiego. Scott, David W. Zucker, Jordan Sheehan, Adam Kolbrenner  i Mark Huffam są producentami wykonawczymi.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu