Do obsady serialu „Skarb Narodów” dołączaja nowi aktorzy!

W produkcji pojawi się pięcu stałych aktorów!

Gotowi na następny Skarb Narodów? Jak donosi serwis Deadline, Zuri Reed (Flatbush Misdemeanors), Lyndon Smith (Parenthood), Jake Austin Walker (Stargirl z DC), Antonio Cipriano (Jagged Little Pill), Jordan Rodrigues (Light as a Feather) zostali wybrani jako stali bywalcy serialu w nadchodzącej produkcji Disney+.

To nowe pokolenie poszukiwaczy skarbów dołączy do wcześniej potwierdzonej kobiecej głównej roli Lisette Alexis, która gra Jess Morales.

Seria ma na celu zbadanie aktualnych kwestii tożsamości, społeczności, prawdy historycznej i patriotyzmu, opowiedzianych z punktu widzenia Jess Morales.

Dwudziestoletniej DREAMerki, która wraz ze swoją różnorodną grupą przyjaciół wyrusza na przygodę życia, aby odkryć jej tajemniczą historię rodzinną i odzyskać utracony skarb.

Opisy postaci możecie przeczytać poniżej:

Reed’s Tasha – jest najlepszą przyjaciółką Jess, której jest w liceum. Jest zaciekle niezależną osobowością mediów społecznościowych i geniuszem technicznym, który wykorzystuje swoją platformę do walki o prywatność i zmagań z wielkimi korporacjami. Jednak kiedy dołącza do poszukiwania skarbów, jest zmuszona ponownie ocenić swój system wierzeń, aby pomóc swojej najlepszej przyjaciółce.

Agentka FBI Ross Smith – po błędzie, jaki kosztował prawie jego karierę, został przeniesiony do biura terenowego Baton Rouge. Kiedy Jess i Tasha pojawiają się w jej biurze, prosząc o pomoc, Ross ma szansę wykazać się, odkrywając prawdę o Jess i jej tajemniczym związku ze skarbem.

Walker Liam – to borykający się muzyk z chipem na ramieniu, który pochodzi z długiej linii poszukiwaczy skarbów. Kiedy jego dziadek umiera, a Jess pojawia się i opowiada o zaginionym skarbie związanym z jego rodziną, Liam czuje, że Jess i obietnica spełnienia marzeń o poszukiwaniu skarbów jego zmarłego ojca go pociągają.

Oren Cipriano – sympatyczny, ale obsesyjny głupek z encyklopedyczną wiedzą na temat teorii spiskowych, sneakersów i biznesu. Spędzi sezon, próbując odzyskać uczucia Taszy i powoli dowiaduje się, że prawdziwa miłość wymaga osobistego poświęcenia.

Ethan Rodrigues – znany jako Złoty Chłopiec, który przyjaźni się z Jess odkąd jej matka Manuela uczyła ich jako dzieci i kochał Jess od dnia ich spotkania. Ethan będzie musiał nauczyć się rozluźniać się i wrzucić na luz, jeśli chce być pomocny podczas polowania.

Pierwszy odcinek serialu Skarb Narodów zostanie wyreżyserowany przez Mirę Nair (Queen of Katwe) na podstawie scenariusza napisanego przez oryginalnych scenarzystów Marianne i Cormaca Wibberleyów. Spin-off jest opisywany jako rozszerzenie franczyzy filmowej prowadzonej przez Nicolasa Cage’a.

Seria pochodzi od producenta oryginalnego filmu Jerry’ego Bruckheimera i Wibberleys, którzy pełnią funkcję producentów wykonawczych.

Jest to produkcja Jerry Bruckheimer Television, której studiem jest ABC Signature. Jest także producentem wykonawczym pierwszego reżysera filmu Jona Turteltauba, Jonathana Littmana, KristieAnne Reed i Ricka Muirragui, który jest także scenarzystą.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu