Znamy odtwórcę głównej roli prequelu serii „John Wick”

Zgodnie z doniesieniami Deadline, nowicjusz Ayomide Adegun został oficjalnie wybrany do głównej roli w nadchodzącym trzyczęściowym prequelu serii John Wick, serialu Starz The Continental.

W swoim filmowym debiucie aktorskim Adeguna wcielił się w młodą wersję Charona, znanego jako zawsze niezawodny konsjerż hotelu Continental i prawa ręka Winstona. W oryginale z postacią Johna Wicka (Keanu Reeves) Charona gra Lance Reddick. Ponadto, Peter Greene (Dzień szkolenia) i Jeremy Bobb (Rosyjska lalka) zostali również obsadzeni do głównych ról, odpowiednio, wuja Charliego i Mayhewa. The Continental został po raz pierwszy ogłoszony w 2017 roku przez Chada Stahelskiego i Dereka Kolstada. Tytułowy hotel to ważne miejsce w uniwersum od pierwszej części przygód Johna Wicka jako bezpieczna przystań dla zabójców i był jedną z głównych lokalizacji w serii filmowej.

Znamy odtwórcę głównej roli prequelu serii „John Wick"

Akcja koncentruje się wokół młodego mężczyzny o imieniu Winston, który pewnego dnia wyrośnie na postać graną przez Iana McShane’a w filmach z Reevesem. W prequelu osadzonym na tle Nowego Jorku z lat 70, 40 lat przez wydarzeniami znanymi nam z filmów, widzowie odnajdą młodego Winstona jako wschodzącego hotelarza, który tworzy przystań dla tak zwanych typów spod ciemnej gwiazdy.

Każda z trzech część serii ma trwać 90 minut i będzie miała swoją premierę przez trzy kolejne noce. W rolach głównych Colin Woodell jako młody Winston, Mel Gibson jako Cormac, Hubert Point-Du Jour jako Miles, Jessica Allain jako Lou, Mishel Prada jako KD, Nhung Kate jako Yen i Ben Robson jako Frankie.

Producentami wykonawczymi The Continental będą Greg Coolidge i Kirk Ward, którzy pełnią rolę showrunnerów. Producentami wykonawczymi natomiast są Kolstad, Stahelski, Basil Iwanyk, David Leitch, Shawn Simmons, Paul Wernick, Rhett Reese i Erica Lee.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu