Nowe osoby w obsadzie „House of the Dragon”

To jeden z najbardziej oczekiwanych seriali. Po Grze o tron przyszedł czas na inną opowieść w tym samym świecie, ale innych czasach. Mowa o produkcji House of the Dragon, do której powoli kompletuje się obsadę.

Akcja nowego obrazu rozgrywa się kilkaset lat przed wydarzeniami znanymi z Gry o tron. Główne wydarzenia będą się zaś toczyły wokół rodu Targaryenów. Wiadomo już, że jedną z większych ról zagra Paddy Considine – wcieli się on w króla Viserysa Targaryena. Kto jeszcze będzie w obsadzie produkcji?

Właśnie dołączyły do niej trzy nowe osoby. Jedną z nich jest znany z Doktor Who Matt Smith, drugą Olivia Cooke (wystąpiła chociażby w tytule Bates Motel), a trzecią Emma D’Arcy. Smith zagra księcia Daemona Targaryena, młodszego brata króla Viserysa. To on będzie związany ze smokami. D’Arcy wcieli się w postać księżniczki Rhaenyry Targaryen – córkę króla. Cooke to Alicent Hightower – córka Otto Hightower, prawej ręki króla.

Serial ma liczyć dziesięć odcinków, premiera została przewidziana na 2022 rok.

Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu