Jaki los spotkał serial „Helstrom”?

Jedną z nowości, jakie można zobaczyć u nas na stacji FOX, jest serial Hulu pod tytułem Helstrom. Jest to kolejna produkcja będąca ekranizacją komiksów Marvela. Już samo to powinno wpłynąć na odbiór obrazu, gwarantując mu przyzwoitą oglądalność.

Niestety dla serialu, liczy się coś więcej niż samo odniesienie do Marvela. Recenzje zarówno krytyków, jak i widzów nie były zbyt pochlebne. Co za tym idzie – oglądalność nie okazała się zbyt wysoka. A to może prowadzić tylko do jednego.

Kasacji. Oficjalnie ogłoszono, że Helstrom nie otrzyma drugiego sezonu. W produkcji wystąpili: Tom Austen, Sydney Lemmon, Elizabeth Marvel, Ariana Guerra, Robert Wisdom i June Carryl.

Co sądzicie o decyzji? Czy jest ona słuszna?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu