Nowa data premiery „Dead Island 2”

Na oficjalnym koncie Twitter gry Dead Island pojawiło się oświadczenie na temat przesunięcia daty premiery nadchodzącego tytułu. W Dead Island 2 zagramy dopiero w kwietniu 2023 roku.

Jak czytamy w komunikacie:

Dostrzegamy obecną w tym przesunięciu ironię, a ponadto jesteśmy tak samo rozczarowani, jak wszyscy fani. Opóźnienie to wynosi jednak zaledwie 12 krótkich tygodni, a rozwój gry znajduje się już teraz na ostatniej prostej. Zespół developerski poświęci ten dodatkowy czas, aby mieć pewność, że wypuszczą na rynek tytuł, z którego będą dumni. Przy okazji są oni ogromnie wdzięczni za cierpliwość tych wszystkich osób, które od lat czekają na grę.

W międzyczasie planujemy opublikować ekscytujący nowy zwiastun oraz wideo z rozgrywką podczas Dead Island 2 Showcase, którego premiera będzie miała miejsce już 6 grudnia na naszych globalnych kanałach Twitch oraz YouTube, a także bezpośrednio na stronie oficjalnej gry: deadisland.com.

Nowa data premiery Dead Island 2 to 28 kwietnia 2023 roku.
Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu