„Goat Simulator 3” od dziś na PC i konsolach

Coffee Stain Publishing, Coffee Stain North i PLAION z radością ogłaszają, że Goat Simulator 3 właśnie wyruszył na cały świat. Już za późno, przyszła koza do woza!

Goat Simulator 3 jest już teraz dostępny na platformy PC, PlayStation 5, oraz Xbox Series X/S.

Już od dziś zapraszamy graczy z całego świata do rozwalania, szlifowania, jeżdżenia, biegania po ścianach i uderzania z główki na malowniczej wyspie San Angora – zupełnie nowym, otwartym świecie o powierzchni 1 141 822 kóz kwadratowych (dla porównania, oryginalny Symulator Kozy obejmował powierzchnię 60 900 kóz kwadratowych, czyli ponad 18 razy mniej w przełożeniu na język dla nudziarzy). Gracze mogą szaleć samotnie lub w stadku do 4 osób, współzawodniczyć w minigrach, wykonywać zadania i odkrywać tajemnice sekretnego koziego stowarzyszenia. Wiecie, same zwyczajne, kozie rzeczy.

Santiago Ferrero, dyrektor kreatywny w Coffee Stain North, skomentował:

„Nadszedł czas, abyśmy ładnie poprosili ludzi o kupienie naszej głupiej gry.
Nie mogę obiecać, że Goat Simulator 3 jest wart swojej ceny, ale mogę powiedzieć, że wydaliśmy dużo pieniędzy, więc rzuć monetą programiście 

i pomóż, bo mamy o wiele więcej głupich pomysłów, które chcemy wypuścić w świat! W imieniu wszystkich w Coffee Stain North serdecznie przepraszamy lub cała przyjemność po naszej stronie, w zależności od tego, co myślisz!”
Więcej informacji o kozach na oficjalnej stronie gry: http://www.goatsimulator3.com/
Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu