NMF: Maraton Horrorów 21 kwietnia 2023 w Multikinie

Zapraszamy do Multikina na nocny maraton z upiorrrnym dreszczykiem. Szykuje się prawdziwa jazda bez trzymanki! Gdy zgasną światła, na dużym ekranie zaprezentujemy tym razem aż cztery horrory, w tym – premierowo! – kontynuację klasycznego filmu grozy: MARTWE ZŁO: PRZEBUDZENIE. Jesteście gotowi na najstraszniejszą noc tej wiosny?

W trakcie maratonu zaprezentujemy 4 filmy:

premierowo: MARTWE ZŁO: PRZEBUDZENIE, czyli najnowszą odsłonę legendarnej serii kina grozy. Tym razem dwie siostry stawią czoła demonom, które przejmują kontrolę nad ludzkim ciałem i podejmą brutalną walkę o przeżycie. Czy uda im się przetrwać?

RYTUAŁ – zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film z Anthonym Hopkinsem w jednej z głównej ról. Egzorcyzmy, duchowość i ciemna strona wiary – RYTUAŁ to niezwykle klimatyczne i wstrząsające kino.

ZJAWY – kiedy grupa parapsychologów stara się udowodnić, że duchy nie istnieją, wokół nich mają miejsce nadnaturalne zjawiska.

KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA – opowieść o Rebbece, która doświadcza przerażających rzeczy, dziejących się wyłącznie… w ciemności. Kim jest przerażająca istota, czająca się na nią w mroku? I jaki ma ona związek z matką dziewczyny? Przekonajcie się w trakcie seansu, po którym aż strach… zgasić światło!

Więcej informacji TUTAJ.

NMF: Maraton Horrorów odbędzie się 21 kwietnia (piątek) w Multikinach Bydgoszcz, Elbląg Ogrody, Gdańsk, Głogów, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Leszno, Łódź, Lublin, Mielec, Olsztyn, Poznań 51, Poznan Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Słupsk, Szczecin, Tarnów, Tychy Gemini, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Pruszków i Rzeszów.

Godzina rozpoczęcia:

Rozpoczęcie o 22:00

 Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami.

– W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

  • osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
  • osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku poniżej 16 roku życia – będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu