Netflix zapowiada nowy serial „Undercover”

0
Netflix opublikował zwiastun serialu Undercover, czyli pierwszej belgijsko-holenderskiej produkcji, która powinna zainteresować fanów akcji. Opowieść przedstawia losy największego na świecie producenta ecstasy.

Undercover to fikcyjny serial kryminalny zainspirowany serią prawdziwych wydarzeń. Opowieść została wyprodukowana przez Jana Theysa (Salamander), scenarzystą i showrunnerem został Nico Moolenaara (Vermist), a projekt wyreżyserowali Eshref Reybrouck (Cordon) i Frank Devos (Chaussée D’amour).

Serial przedstawi losy Ferry’ego Boumana, czyli największego na świecie producenta ecstasy:

[perfectpullquote align=”full” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”#cc2854″ class=”” size=”18″] Jeden z największych na świecie producentów ecstasy, Ferry Bouman, wiedzie spokojne życie w swojej willi na pograniczu Belgii i Holandii. Jednak wszystko zaczyna się zmieniać, gdy dwoje tajnych agentów wprowadza się na jego terytorium, by poznać od podszewki jego życie i zniszczyć jego siatkę przestępczą. [/perfectpullquote]

Obejrzyjcie zwiastun:

W rolach głównych występują: Frank Lammers (Admirał), Anna Drijver (Stricken), Tom Waes (Reizen Waes), Elise Schaap (Familie Kruys), oraz Kevin Janssens (Revenge).

Serial będzie dostępny od 3 maja na platformie Netflix.


Źródło: YouTube
Grafika: Netflix