Naomi Watts w zwiastunie „Goodnight Mommy” – horroru od Amazona

Amazon Studios opublikowało oficjalny zwiastun horroru Goodnight Mommy – remake’u austriackiej produkcji o tym samym tytule (w Polsce: Widzę, widzę).

Kiedy dwójka bliźniaków przyjeżdża do domu matki na wsi, odkrywają, że jej twarz owinięta jest bandażami. Kobieta wyjaśnia synom, iż to skutek niedawnej operacji plastycznej, jednak ci czują, że coś jest nie tak. Matka ustala nietypowe zasady, jakie mają panować w domu, pali papierowy w łazience i po kryjomu drze rysunek, który otrzymała od dzieci – a tego kochająca matka nigdy by nie zrobiła.

Kiedy jej zachowanie staje się coraz bardziej dziwaczne, przerażająca myśl pojawia się w głowach synów – podejrzenie, że kobieta pod bandażami, która przygotowuje im jedzenie i śpi tuż obok, wcale nie jest ich matką.

W głównej roli wystąpi Naomi Watts, a dołączą do niej Cameron Crovetti, Nicholas Crovetti i Peter Hermann.

Goodnight Mommy było w produkcji od 2018 roku i w końcu zadebiutuje w przyszłym miesiącu – 16 września, na Amazon Prime Video.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu