Najsłynniejszy kot świata powraca w szalonych wyścigach

1
Garfield – słynny futrzany wielbiciel lenistwa i lazanii – wraca, by zmierzyć się z Jonem, Odiem i resztą przyjaciół w zakręconych wyścigach. Garfield Kart Furious Racing już 14 listopada w wydaniu fizycznym wyląduje na konsole Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Szykuje się jazda bez trzymanki!

Koniec z nudnymi wieczorami i dłużącymi się rodzinnymi weekendami. Zbierzcie swoją rodzinę i znajomych, zapnijcie pasy i stańcie do walki o pierwsze miejsce w szalonych, nieprzewidywalnych wyścigach z Garfieldem i jego przyjaciółmi. Wybierzcie ulubioną postać i pojazd, uwzględniając ich unikalne cechy i swoje własne preferencje, a potem wciśnijcie gaz do dechy już na linii startu i ślizgiem wyprzedzajcie rywali.

Garfield Kart Furious Racing zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=kcgVeQqTI5U&mc_cid=719cac0995&mc_eid=8718217ccb

Gra, jak przystało na Garfielda, zawiera wiele mechanik dobrze znanych i kojarzących się z najbardziej leniwym kotem świata. Dlatego gracze otrzymają możliwość korzystania ze skrótów na drodze do mety i różnych możliwości spowolnienia przeciwników. Dla podkreślenia wieloosobowej rozgrywki, na jednej kanapie może grać 4 graczy na dzielonym ekranie (2 w przypadku Nintendo Switch), zaś online na 16 unikatowych torach stanie w szranki aż 8 zawodników.

  • 3 TRYBY ROZGRYWKI: Grand Prix, Wyścig pojedynczy, Jazda na czas
  • TRYB WIELOOSOBOWY dla 4 zawodników na podzielonym ekranie albo nawet 8 użytkowników podczas gry online lub w trybie przenośnym na Nintendo Switch
  • 16 TORÓW: Zwariowane wyścigi w fantastycznych miejscach wywodzących się ze świata Garfielda – w tym nad jeziorem Palerock czy w fabryce Pastacosi
  • 8 BOHATERÓW: Garfield, Odie, Jon, Nermal, Arlene, Liz, Harry i Squeak
  • 9 PREMII DO ATAKU I OBRONY, które mogą całkowicie zmienić wynik wyścigu!
  • DODATKOWE ELEMENTY WYPOSAŻENIA pozwolą dostosować swoją postać i pojazd do własnych preferencji

Gra Garfield Kart Furious Racing pojawi się na rynku 14 listopada w wydaniu fizycznym. Tytuł w oryginalnej wersji językowej będzie można kupić w dobrych sklepach z grami w całej Polsce.

 

1 komentarz

  1. Garfield Kart Furious Racing w edycji na Nintendo Switch raczej wielkiego sukcesu nie osiągnie. Switch słynie ze świetnych gier go-kartingowych i nawiązanie walki z CTR, Sonic Racing, czy najlepiej sprzedającą się grą na tę platformę – Mario Kart 8 Deluxe nie ma najmniejszych szans. Możliwe, że gra „jakoś” się sprzeda na innych platformach. Na Nintendo Switch wielkim hitem na pewno nie zostanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.