Najgorętsze tytuły od Best Film na platformie MOJEeKINO!

Mojeekino.pl rozpoczyna współpracę z firmą BEST FILM fenomenalnym uderzeniem od filmu dokumentalnego Skandal. Ewenement Molesty.

Jeśli wasz okres dojrzewania przypadł na lata 90., to z pewnością wiecie o czym mowa, gdyż doskonale znacie płytę Molesty Ewenement o sugestywnym tytule Skandal. Ten album narobił szumu już w dniu premiery w 1998 roku, a utwory Vienia i Włodiego można było usłyszeć na każdym blokowisku.

Platforma Mojeekino.pl rozwija się  nieprzerwanie dzięki nowym partnerom, którzy dołączają do grona wspierających kina studyjne. Od grudnia na ich pokładzie jest z widzami BEST FILM.

Najgorętsze tytuły od Best Film na platformie MOJEeKINO!

Best Film jest wiodącym, niezależnym dystrybutorem filmowym działającym na rynku od 1995 r. Firma współpracuje z największymi producentami, których filmy dystrybuują najbardziej renomowane studia filmowe na świecie. Best Film wprowadził na polskie ekrany takie przeboje kinowe, jak: Tajemnica Filomeny, Żelazna dama, Tajne przez poufne, Dalida. Skazana na miłość, a także wielokrotnie nagradzane m.in.: Motyl i skafander, Niczego nie żałuję – Edith Piaf, Broken Flowers, Plan Maggie, Podły, okrutny, zły, Pavarotti, Babyteeth, czy właśnie Skandal. Ewenement Molesty.

W 2018 r. Best Film otrzymał Nagrodę PISF za dystrybucję filmu dokumentalnego Młynarski. Piosenka finałowa.

Możecie liczyć, że na platformie znajdzie się wszystko, to co najlepsze w ofercie dystrybucyjnej Best Filmu. Bezpretensjonalne, pełne optymizmu tytuły uznanych i cenionych twórców jak Greta Gerwig, Noah Baumbach. Rozsadzającą kino, ikoniczną twórczość Jima Jarmuscha, przewrotną komedię od zdobywcy Oscara Sama Mendesa oraz wybitnie czułą na kobiecość twórczość Jane Campion.

Platforma Mojeekino.pl powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Kin Studyjnych w maju 2020 roku. Założeniem dla tego unikalnego w skali światowej projektu, było wsparcie dla zamkniętych przez pandemię kin studyjnych. Mojeekino działa jednocześnie jak nowoczesny serwis VOD i klasyczne kino oferując filmy wyjątkowe, o wysokich walorach artystycznych, nagradzane na przeglądach i festiwalach filmowych, promujące niszowe kinematografie, otwarte na mniejszości. Obecnie Mojeekino.pl dociera do widzów w całej Polsce skupiając 42 kina.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu