NAGLE! nowe wydawnictwo komiksowe

Lubicie komiksy? W takim razie mamy dla was pewną wiadomość. Powstaje nowe komiksowe wydawnictwo – Nagle! W piątek 10 lutego ogłosili pierwsze zapowiedzi. 

Więcej możecie się dowiedzieć z ich social mediów:

www.facebook.com/naglecomics

www.instagram.com/naglecomics

NAGLE! to nowe wydawnictwo komiksowe tworzone przez pasjonatów gatunku, którzy komiksem w jego najróżniejszych odsłonach profesjonalnie zajmują się od lat. NAGLE! to komiks środka z najwyższej półki, z angażującą historią i atrakcyjną, ale nie przesłaniającą treści grafiką. Dopełnieniem oferty będą ciekawe eksperymenty i odrobinę klasyki od najlepszych twórców i wydawców z całego ś wiata (Image Comics, Boom! Studio, Dark Horse Comics, Fantagraphics, Glenat, Dargaud). NAGLE! to również projekty premierowe tworzone przez nas we współpracy z renomowanymi artystami z Polski i zagranicy. Na rok 2023 mamy zaplanowane około 20 tytułów, w roku 2024 chcemy tę liczbę zwiększyć do 30

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu