Nadchodzi „Unlucky Seven”. Polskie studio zaprasza na krwawą imprezę

0
Intrygująca fabuła, antropomorficzne postacie, motywy kanibalistyczne oraz stylowa grafika łącząca 3D i pixel art – to część elementów, którymi wyróżnia się Unlucky Seven. Za nową przygodówką stoi polskie studio Puzzling Dream, znane z dobrze przyjętego The Way. Datę premiery na PC ustalono już na 30 sierpnia br. W 2020 r. gra trafi też na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Unlucky Seven to nowa gra przygodowa warszawskiego studia Puzzling Dream, które wcześniej stworzyło The Way – tytuł bardzo ciepło przyjęty przez graczy (85 proc. pozytywnych recenzji użytkowników na platformie Steam). Za wydanie Unlucky Seven na PC odpowiadają Art Games Studio S.A. oraz Ultimate Games S.A.

Rozgrywka w Unlucky Seven nawiązuje do klasycznych gier przygodowych. Nie zabraknie więc korzystania z ekwipunku, rozmów, zagadek, różnych interakcji z otoczeniem oraz minigier.

W tej podzielonej na rozdziały przygodówce graczowi przyjdzie kierować różnymi postaciami. Jak tłumaczy studio Puzzling Dream, na początku gry można będzie wybrać, czy dana postać ma być humanoidalna czy też antropomorficzna. Unlucky Seven opowie całkowicie nieszablonową historię, w której pojawią się m.in. wątki science fiction i motywy kanibalistyczne.

Nasza nowa gra zabierze graczy na krwawą imprezę, jakiej jeszcze nie doświadczyli. Czeka na nich m.in. wiele abstrakcyjnych elementów, specyficzny humor i dużo emocji. Podobnie niekonwencjonalna jest nawiązująca do stylistyki retro oprawa graficzna, łącząca 3D i pixel art. Ważną rolę pełni też ścieżka dźwiękowa, którą skomponował Fox Amoore.

– mówi główny designer i programista w Puzzling Dream, Hubert Knochowski.

Obejrzyjcie zwiastun:

Jak wskazują twórcy gry, ukończenie Unlucky Seven zajmuje przeciętnie ok. 6 godzin.

Główne cechy Unlucky Seven:

  • futrzaści przyjaciele;
  • grafika łączaca 3D i pixel art;
  • kanibalistyczne motywy;
  • zagadki i minigry;
  • stylistyka retro;
  • oryginalna ścieżka dźwiękowa (Fox Amoore).

Nowa gra studia Puzzling Dream zadebiutuje na platformie Steam 30 sierpnia 2019 r. W planach jest także wydanie tytułu na konsole obecnej generacji (PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch). Za konwersje odpowiadać będzie Sonka S.A.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.