Nadchodzą nowi „Trzej muszkieterowie”

0
Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tych czterech jegomościów. Atos, Portos, Aramis i D’Artagnan to bohaterowie jednej z najpopularniejszych książek Alexandra Dumas – Trzech muszkieterów z 1844 roku. Wprawdzie pozycji o ich przygodach było więcej, jednak to właśnie ta zyskała największą popularność, a co za tym idzie – miała sporą liczbę ekranizacji. 

Jedne z nich były dobre, inne nie do końca sprostały oczekiwaniom widzów, ostatnio uraczono nas nawet całkiem interesującym serialem BBC, w którym w rolę muszkieterów wcielili się: Luke Pasqualino, Tom Burke, Santiago Cabrera i Howard Charles. Któż z nas nie lubi historii spod znaku płaszcza i szpady?

Nadchodzą nowi „Trzej muszkieterowie”
Film „Trzej muszkieterowie”

Ostatnio Netflix zasypuje nas filmami i serialami swojej produkcji. Tym razem wziął na radar historię pióra Dumas i postanowił stworzyć swoją własną wersję przygód nieustraszonych muszkieterów. Sięganie po papierowe historie i przenoszenie ich na mały ekran nie jest zresztą obce Netflixowi, czy to jeśli chodzi o książki, czy komiksy.

Tym razem historia ma być nieco bardziej współczesne. Nie wiemy jeszcze jednak, w jakim roku będzie się toczyła jej akcja. Podobno ma być to film podobny w swoim wydźwięku do Mission: Impossible. Brzmi ciekawie, ale jak wypadnie nowa ekranizacja? Zapewne niebawem się przekonamy.


Źródło: screenrant.com
Zdjęcie główne: BBC