Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na nowy film Vegi!

0
7 lutego br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film Bad Boy w reżyserii Patryka Vegi. Już dziś kup bilet i zobacz historię o środowisku piłkarskim, nad którym góruje trójkąt miłosny. Bad Boy wejdzie na ekrany 20 lutego br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Patryk Vega uwielbia prowokować widownię tworząc produkcje nie tylko kontrowersyjne, ale i niesamowicie popularne. Vega w przeszłości obnażył słabości policji (Pitbull: Nowe porządki, Pitbull: Niebezpieczne kobiety), służb specjalnych (Służby specjalne), lekarzy (Botoks) i polityków (Polityka). Teraz kontrowersyjny twórca wziął się za polską piłkę nożną. Bad Boy opowie o środowisku piłkarskim, nad którym góruje trójkąt miłosny. Dwóch braci (Maciej Stuhr i Antoni Królikowski), jedna kobieta (Katarzyna Zawadzka), a w tle kibicowskie gangi i skandale.

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na nowy film Vegi!

Stadionowa mafia, kibole, ustawianie meczów, szemrani właściciele klubów, wielkie pieniądze i jeszcze większe przekręty – to wszystko widzowie znajdą w filmie Bad Boy, który będzie miał premierę 20 lutego br.

Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na weekend premierowy 20-23 lutego br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu Bad Boy są wyłączone z rezerwacji.