Zapowiedź gry mobilnej od polskiego studia w klimatach cyberpunku

0
Mat. promocyjny
Wrocławski deweloper wprowadza na rynek zupełnie nową grę na urządzenia mobilne, której akcja rozgrywa się w dystopijnym świecie cyberpunkowej przyszłości. O czym jest InfiniteCorp?

InfiniteCorp to gra osadzona w świecie cyberpunka, w której gracz wciela się w rolę pracownika megakorporacji na tyle potężnej, że może zmieniać losy świata. Akcja rozgrywa się w wieży Babilon 6 – futurystycznym mieście, gdzie każde piętro odpowiada danemu statusowi społecznemu. Rozgrywka opiera się na dokonywaniu wyborów między różnymi rozwiązaniami fabularnymi. Zaczynamy od samych podstaw, by mieć wpływ na to, co będzie działo się na świecie.

Swoją karierę w futurystycznych realiach gracze PC będą mogli rozpocząć już (w trybie Early Access) w pierwszym kwartale 2020 roku.

Zapowiedź gry mobilnej od polskiego studia w klimatach cyberpunku
Mat. promocyjny

Początek roku 2020 wrocławska spółka rozpoczęła też od kilku aktualizacji. Produkcja Tank Battle Hereos doczekała się potężnej aktualizacji. Do gry wprowadzono aż 6 nowych map w trybie multiplayer, usunięto wiele błędów i poprawiono funkcjonalność UI. Gracze, którzy zaangażowali się w potyczki za sterami czołgów już teraz mogą pograć najnowszą zawartość. Finalnie, gra Idle Racing GO została wyróżniona w ostatnim czasie w sklepie Google Play w kategorii gier nowych i zaktualizowanych.

Jeżeli jesteście ciekawi tej produkcji, polecamy naszą recenzję, którą znajdziecie pod tym linkiem.

Zapowiedź gry mobilnej od polskiego studia w klimatach cyberpunku
Screen z gry

Ponadto gra wyścigowa, która systematycznie zbliża się do progu 50 milionów pobrań (46,7 miliona wg raportu za grudzień 2019) – Top Speed, otrzymała w ostatnim czasie prestiżowe wyróżnienie Editor’s Choice na platformie Google Play. To już druga aplikacja w portfolio firmy, która może pochwalić się tym odznaczeniem. Nagrodę Editor’s Choice otrzymują gry i program, które cechuje jakość, wysoka ilość pobrań, odpowiedni poziom monetyzacji, konwersji i retencji i, co bardzo ważne, lokalizacja produktu na wiele rynków.

Nagroda Editor’s Choice to już drugie takie wyróżnienie dla naszej produkcji i to bardzo nas cieszy. Otrzymanie tego odznaczenia świadczy, że poprowadziliśmy rozwój naszego produktu w dobrym kierunku, a praca włożona w optymalizację i rozbudowę gry teraz owocuje. Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości kolejne gry z naszego portfolio będą mogły pochwalić się podobnymi sukcesami.

– mówi Grzegorz Zwoliński, Współzałożyciel i Prezes T-Bull S.A.sdds.

Recenzja Top Speed niedługo pojawi się na naszej stronie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.