„Motomyszy z Marsa” – szykuje się wielki powrót!

Motomyszy z Marsa, jeden z najpopularniejszych w Polsce seriali animowanych lat 90., powrócą. Prawa do marki wykupiło studio Nacelle Company.

W dużym uproszczeniu, tytuł opowiada o przygodach humanoidalnych myszy siedzących za kierownicami motocykli. Pewnie nie zdziwię was informacją, że nasi protagoniści walczyli ze złem – w tym konkretnym przypadku z rybopodobnymi istotami, Plutarkianinami, którzy chcą zapanować nad Ziemią.

Oryginalny serial, emitowany w latach 1993-1996, zamknął się w 65 odcinkach podzielonych na trzy sezony. W Polsce produkcję mogliśmy oglądać od 1995 roku na Polsacie. Motomyszy doczekały się przeniesienia na konsolę SNES oraz na PlayStation 2, odpowiednio w 1994 i 2006 roku. W 2007 roku ukazała się też gra na Nintendo DS. Dwie ostatnie produkcje nie poradziły sobie jednak najlepiej.

Co czeka Motomyszy z Marsa w przyszłości? Nowe studio chce wypuścić nową linię zabawek oraz serial animowany. Żadnych dat na razie nie podano.

Oglądaliście Motomyszy w latach 90.?

ŹródłoCDAction
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu