„Minecraft Dungeons – Hero Edition” na PlayStation 4

Do planu wydawniczego firmy Cenega trafiła gra Minecraft Dungeons – Hero Edition w wersji na konsolę PlayStation 4. Najnowsza produkcja twórców kultowego Minecrafta będzie dostępna od 8 września 2020 roku w polskiej wersji językowej (napisy).

Znana już wersja Minecrafta, jako przygodowej gry akcji, dostaje swoją nową, ulepszoną wersję na konsole Sony. Inspirowana klasycznymi dungeon crawlerami rozgrywka pozwala nam bawić się w gronie przyjaciół jak i samotnie.

"Minecraft Dungeons - Hero Edition" na PlayStation 4

Wersja Hero Edition zawiera pelerynę bohatera, dwie skórki graczy, zwierzątko kurczaka oraz dwa pakiety rozszerzeń: Jungle Awakens i Creeping Winter. Cała dodatkowa zawartość edycji Hero Edition będzie dostępna na dysku, z wyjątkiem rozszerzenia Creeping Winter, które będzie dostępne w momencie premiery, jako darmowy plik do pobrania dla posiadaczy płyty z grą.

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Popularne w tym tygodniu