Michelle Pfeiffer potwierdza swój powrót w „Ant-Man 3″

Pfeiffer potwierdziła wiadomość o swoim powrocie do obsady Ant-Man podczas występu w Ladies First (podcast Laury Brown). Jednak odmówiła ujawnienia jakichkolwiek szczegółów dotyczących powstającej kontynuacji filmu lub tego, czy jej postać wróci do Królestwa Kwantowego.
W Ant-Man and the Wasp Janet van Dyne grana przez Michelle Pfeiffer, pierwotna Wasp, została uratowana z Królestwa Kwantowego. Jej postać wcześniej pojawiła się w Ant-Man and the Wasp oraz jako epizod w Avengers: Endgame. Pfeiffer powiedziała swój powrót do zespołu jak również to, że zdjęcia rozpoczną się wiosną 2021 roku.

Paul Rudd i Evangeline Lilly ponownie wcielą się w odpowiednio Scotta Langa / Ant-Man i Hope van Dyne / Wasp. Dodatkowo najprawdopodobniej wróci Michael Douglas. Natomiast  Michael Peña, Tip „T.I.” Harris i David Dastmalchian nie zostali jeszcze potwierdzeni, jednak bardzo możliwe, iż również oni powrócą do obsady.

Być może najbardziej intrygująca wiadomość z Ant-Man 3 pojawiła się wcześniej tego roku, kiedy Jonathan Majors został podobno obsadzony jako Kang the Conqueror. Kang nie jest tradycyjnym złoczyńcą Ant-Mana, ale jest nemezisem Avengersów, który może być kolejnym wielkim złym MCU. Kang pochodzi z dalekiej przyszłości, a jego komiksowa inkarnacja wielokrotnie próbowała podbić teraźniejszość.

Data premiery Ant-Man 3 nie jest jeszcze znana.

Michelle Pfeiffer potwierdza swój powrót w „Ant-Man 3"

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu