„Mała Syrenka” – zwiastun filmu aktorskiego. Pierwsze spojrzenie na Urszulę

Nowy zwiastun Małej Syrenki właśnie zadebiutował w sieci. Wideo prezentuje pierwsze, choć bardzo krótkie, spojrzenie na słynną antagonistkę historii – Urszulę.

Mała Syrenka to opowieść o Arielce, pięknej i młodej syrence, spragnionej przygód. Najmłodsza z córek króla Trytona, a zarazem najbardziej buntownicza, pragnie dowiedzieć się więcej o świecie poza morzem. Przebywając na powierzchni, Arielka zakochuje się w przystojnym księciu Eryku. Mimo że syreny mają zakaz kontaktu z ludźmi, bohaterka musi podążać za głosem serca. Zawiera więc pakt z morską wiedźmą, Urszulą, który daje jej szansę doświadczenia życia na lądzie, ale ostatecznie naraża jej życie, i koronę jej ojca, na niebezpieczeństwo.

Muzykę i piosenki do filmu stworzyli znany z Hamiltona Lin-Manuel Miranda oraz Alan Menken, który napisał utwory do animowanej wersji z 1989 roku.

Mała Syrenka ma zadebiutować w kinach 26 maja.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu