„Locke & Key” – oficjalny plakat i data premiery nowego serialu Netflixa

0
Netflix ogłasza nowy serial oryginalny zatytułowany Locke & Key na podstawie bestsellerowej serii komiksów Joe Hilla.

Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. Locke & Key od Carltona Cuse’a (Zagubieni, Bates Motel) i Meredith Averill (Nawiedzony dom na wzgórzu) jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

Premiera już 7 lutego tylko na Netflix!

"Locke & Key" - oficjalny plakat i data premiery nowego serialu Netflixa

W serialu występują  Darby Stanchfield (Skandal) jako Nina Locke,  Jackson Robert Scott (IT i IT 2) jako Bode Locke,  Connor Jessup (American Crime) jako Tyler Locke, Emilia Jones (Horrible Histories) jako Kinsey Locke,  Bill Heck (Ballada o Busterze Scruggsie) jako Rendell Locke. Laysla De Oliveira wciela się w rolę Dodge’a, Thomas Mitchell Barnet gra Sama Lessera, Griffin Gluck (American Vandal) Gabe’a, a Coby Bird Rufusa Whedona.

Producentami wykonawczymi Locke & Key są: Carlton Cuse, Meredith Averill, Aron Eli Coleite, Joe Hill, Chris Ryall razem z Lydią Antoni i Tedem Adamsem (IDW), Lindsey Springer (Genre Arts), a także Andy Muschietti, Barbara Muschietti, David Alpert i Rick Jacobs (Circle of Confusion) oraz Tim Southam, John Weber i Frank Siracusa (Take 5).