LitRPG nie przestaje zaskakiwać! Machanienko w nowej odsłonie

Autor Drogi Szamana wraca do gry! Tym razem stawka jest o wiele wyższa. Poznaj mroczną wizję przyszłości w nowej powieści LitRPG Wasilija Machanienki Bez prawa do błędu, pierwszym tomie cyklu Świat Przeistoczonych.

Popbookownik objął książkę Bez prawa do błędu swoim patronatem.

Otrzymałeś powiadomienie. Gra się rozpoczęła.

Na tajemniczą Godzinę X, moment wydania ultranowoczesnej, niezwykłej gry mobilnej, czeka rzesza fanów gier RPG. Jednym z nich jest Mark Dervine, zwyczajny student, który kilka lat wcześniej stracił rodziców i opiekuje się swoją nastoletnią siostrą. Jeszcze się nie domyśla, że wraz z włączeniem się do gry RZECZYWIŚCIE stanie się częścią jej świata. Żeby przeżyć i nie trafić do grona bezrozumnych istot, będzie musiał walczyć z żądnymi krwi potworami nie tylko o swoje przetrwanie, ale i o ocalenie całej Ziemi.

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!
https://bit.ly/swiat-przeistoczonych

Wasilij Machanienko, pisarz, zapalony gracz i wielki fan „World of Warcraft”, autor bestsellerowej serii Droga Szamana powraca z nową serią Świat Przeistoczonych. Przed Wami pierwszy z trzech tomów.

Bez prawa do błędu to książka, od której nie sposób się oderwać: jej lektura to wciągająca, dynamiczna przygoda pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Forma nowej powieści Machnienki zadowoli każdego gracza: statystyki, rozwój postaci, kolejne zadania i poziomy, zbieranie Monet i punktów Atrybutów – to wszystko znajdziesz w tajemniczym, fascynującym, choć bezlitosnym Świecie Przeistoczonych. Pozycja obowiązkowa dla miłośników gier RPG i szalonych, ponurych wizji przyszłości.

Zanurz się w świecie LitRPG, podgatunku fantasy i science fiction – niezwykłego połączenia klasycznej powieści z elementami zaczerpniętymi z gier komputerowych. Śledź rozwój akcji z perspektywy gracza.

Przygotuj się do walki i pamiętaj… Choć to przerażające, w Świecie Przeistoczonych nie ma kolejnych żyć!

Z okazji premiery nowej książki Wasilija Machanienki Wydawnictwo Insignis przygotowało niesamowitą promocję na ebooki i audiobooki całej serii Droga Szamana. Wszystkie 7 tomów w postaci ebooka można nabyć tylko po 9,99. Oferta jest dostępna w księgarniach ebookowych Empik, Woblink, Virtualo, Nexto, Świat książki od 3.07 do 10.07.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu