Lil Peep ponownie na wielkim ekranie Multikina!

0
10 grudnia br., o godzinie 18.00 w wybranych kinach sieci Multikino ponownie będzie można zobaczyć Everybody’s Everything. Film dokumentalny został oparty na twórczości Lil Peep’a.

W filmie Everybody’s Everything opowiedziana została historia człowieka, który z ulic Los Angeles poprzez studio nagraniowe w Londynie, dotarł aż do wyprzedawanych tras koncertowych. Tworząc unikalną mieszankę Punku, Emo i Trapu Lil Peep był o krok od wprowadzenia nowego gatunku muzycznego do mainstreamu. Plany pokrzyżowało przedawkowanie narkotyków i nagła śmierć zaledwie 21 letniego artysty. W listopadzie 2018 pojawiła się druga część płyty Come Over When You’re Sober. Po śmierci artysty ukazały się utwory: Save That Shit i 4 Gold Chains.

Film Everybody’s Everything będzie można zobaczyć na wielkim ekranie 10 grudnia br., o godzinie 18.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice,  Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Bilety na film Everybody’s Everything można nabyć w kasach biletowych kin, online na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.