Lashana Lynch oficjalnie potwierdza – będzie nowym agentem 007

Aktorka Lashana Lynch oficjalnie potwierdziła, że wcieli się w rolę agenta 007.

Jej bohaterka, Nomi, przejmie schedę po słynnym Jamesie Bondzie, który w nadchodzącej produkcji z serii Nie czas umierać pożegna się już z widzami. Mimo że informacja o nowym 007 pojawiła się już w zeszłym roku, dopiero teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie.

Jestem czarnoskórą kobietą – jeśli byłaby to inna czarnoskóra kobieta wybrana do tej roli, to byłaby ta sama rozmowa – doświadczyłaby tych samych ataków, tej samej przemocy. Muszę po prostu pamiętać, że to się dzieje i jestem częścią czegoś bardzo, bardzo rewolucyjnego.

– mówi Lashana Lynch.

Przypomnijmy, ze Nie czas umierać miało pierwotnie zadebiutować w listopadzie 2019 roku, później film przesunięto na luty 2020, a następnie kwiecień 2020, ze względu na odejście reżysera, Danny’ego Boyle’a. W marcu poinformowano, że dwudziesty piąty obraz z serii o Bondzie nie pojawi się przed listopadem tego roku ze względu na pandemię, ale ostatecznie, w zeszłym miesiącu, ustalono nową datę premiery – 2 kwietnia 2021 roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu