Zac Efron będzie walczył o przetrwanie w filmie „Gold”

Zac Efron oficjalnie podpisał kontrakt na jedną z głównych ról w nadchodzącym thrillerze survivalowym Anthony’ego Hayesa, zatytułowanym Gold. Oprócz reżyserii Hayes jest także współautorem scenariusza i można oczekiwać, że również zagra w tym projekcie.

Gold skupia się wokół dwóch nieznajomych podróżujących przez pustynię, którzy podczas swej wędrówki natkną się na największy samorodek złota, jaki kiedykolwiek znaleziono. Obmyślają plan wykopania skarbu i ochrony skarbu, jeden z nich odchodzi by znaleźć odpowiedni sprzęt, drugi zaś zostaje na straży znaleziska. Będzie przy tym musiał znosić surową pogodę i naturę pustyni, wygłodniałe dzikie psy i tajemniczych intruzów, walcząc jednocześnie z pogłębiającym się z każda chwilą podejrzeniem, że został pozostawiony własnemu losowi.

Sam Anthony Hayes o swej najnowszej produkcji mówi:

To ekscytująca, wciągająca i aktualna opowieść o chciwości, ludzkości, tym, kim jesteśmy, co zrobiliśmy światu i dokąd zmierzamy, jeśli się nie opamiętamy.

W swoich wypowiedziach nie kryje entuzjazmu w stosunku do współpracy z Zackiem Efronem

Posiadanie Zaca Efrona jako  głównego bohatera w tym filmie to absolutny dar, to co tworzymy, nie przypomina niczego, co widzieliśmy u niego wcześniej. Nie mogę się doczekać, kiedy pokażę ten odważny i emocjonalny film widzom na całym świecie.

Za reżyserię produkcji odpowiada Anthony Hayes (Animal Kingdom) na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Polly Smyth. Zostanie wyprodukowany również przez Hayesa za pośrednictwem Rogue Star Pictures wraz z Johnem Schwarzem i Michaelem Schwarzem z Deeper Water Films. Producentami wykonawczymi filmu będą Andrew Mann, Peter Touche, Simon Williams, Paul Wiegard, Will Clarke, Andy Mayson, Nick Forward i Mike Runagall.

Produkcja ma rozpocząć się w Australii jeszcze w tym miesiącu.

Zac Efron będzie walczył o przetrwanie w filmie „Gold"

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu