Królewska rodzina planszówek od FoxGames!

0
Już 8 maja, nakładem wydawnictwa FoxGames, na półki sklepowe trafią trzy królewskie planszówki – KingdominoQueendomino oraz Kingdomino: Era gigantów.
KINGDOMINO

Ponad 700 tysięcy egzemplarzy sprzedanych na całym świecie!

To kolorowa gra dla całej rodziny, która bazuje na znanej wszystkim mechanice domino. Stwórz własne królestwo, powiększaj je o pola z koronami i układaj je tak, żeby przyniosły jak najwięcej punktów!

SCD: 79,99zł

Królewska rodzina planszówek od FoxGames!

 

QUEENDOMINO

Zbuduj najbardziej rozwinięte królestwo, zdobądź bogactwo dzięki rycerzom, zyskaj przychylność Królowej, ale strzeż się złego smoka!

Queendomino opiera się mechanice bestsellerowego Kingdomino, ale oferuje znacznie większą głębię rozgrywki. Dzięki nowym elementom oraz rozwiązaniom gra spodoba się zarówno posiadaczom kultowego pierwowzoru, jak i osobom, które tego tytułu jeszcze nie znają.

SCD: 119,99zł

Królewska rodzina planszówek od FoxGames!

 

KINGDOMINO: ERA GIGANTÓW

Kingdomino: Era Gigantów to rozszerzenie zarówno do gier Kingdomino, jak i Queendomino.

Wprowadza dodatkowe elementy takie urozmaicające rozgrywkę – nowe płytki domina, kafelki celów, drewniane figurki Gigantów, magnetyczną wieżę na płytki oraz dodatkowe komponenty dla 5-tego gracza. Dzięki temu dodatkowi możesz czerpać jeszcze więcej radości z Kingdomino oraz Queendomino!

Nowe rozwiązania zwiększają możliwości taktyczne, czyniąc rozgrywkę jeszcze bardziej fascynującą!

SCD: 74,99zł

Królewska rodzina planszówek od FoxGames!


Źródło: nota wydawcy