„Królewna Śnieżka” – znamy odwtórczynię głównej roli w filmie aktorskim!

Ostatni raz o aktorskiej wersji hitu wytwórni Disney Królewna Śnieżka słyszeliśmy ponad dwa lata temu. Teraz pojawiły się nowe informacje!

Jak donoszą media, znaleziono odtwórczynię głównej roli. W przeuroczą bohaterkę wcieli się znana z West Side Story aktorka Rachel Zegler. Po wielu miesiącach poszukiwania odpowiedniej osoby do sportretowania Śnieżki, dwudziestoletnia gwiazda została oficjalnie obsadzona w tej roli.

Niesamowite zdolności wokalne Rachel to jedynie początek jej talentów. Jej siła, inteligencja i optymizm staną się integralną częścią odkrywania na nowo radości, jaką niesie ze sobą klasyczna bajka Disneya.

– powiedział w oświadczeniu reżyser produkcji, Marc Webb.

„Królewna Śnieżka” – znamy odwtórczynię głównej roli w filmie aktorskim!
Rachel Zegler

Aktorski film Królewna Śnieżka będzie adaptacją animacji Walta Disneya, która zadebiutowała ponad osiemdziesiąt lat temu i była inspirowana baśnią braci Grimm.

Obraz jest w trakcie prac od 2016 roku, a pracujący wcześniej przy nagradzanym La La Land Benj Pasek i Justin Paul mają zająć się skomponowaniem nowych piosenek do ekranizacji Śnieżki. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w przyszłym roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu