„Kołysanka dla czarownicy” Magdalena Kubasiewicz – zapowiedź książki

Co ciekawego będzie miało swoją premierę w lutym? Książka Magdaleny Kubasiewicz pod tytułem Kołysanka dla czarownicy. Premiera pozycji już 16 lutego. 

Popbookownik objął pozycję swoim patronatem.

kołysanka dla czarownicyJagoda, specjalistka od klątw, przez złośliwych zwana Wilczą Jagodą, ma trzy problemy. Młodą czarownicę, chcącą zostać jej uczennicą, krewnych mających skłonności do pakowania się w kłopoty oraz rzuconą przed laty klątwę, która może mocno namieszać w życiu wiedźmy.

Jagoda musi odkryć, jakie sekrety skrywała jej prababka, powstrzymać pewną potężną i złaknioną krwi czarodziejkę, a w przerwach jeszcze ułożyć plan nauczania dla młodej czarownicy. Na dodatek w Warszawie dochodzi do fali zbrodni, a brat Jagody o mały włos nie zostaje zabity. Czy wiedźma sprosta tym zadaniom, zachowując życie oraz zdrowe zmysły?

Więcej informacji opozycji TUTAJ.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu