Kolejna osoba powróci w „Opowiedz mi bajkę”

0
Jakiś czas temu pisaliśmy, że w drugim sezonie serialu Opowiedz mi bajkę pojawi się znowu Paul Wesley. W pierwszej odsłonie jego postać nie miała szczęśliwego zakończenia. Jak będzie tym razem? Zapewne przekonamy się za jakiś czas. Teraz mamy jednak dla was jeszcze jedną wiadomość o powrocie znanej z pierwszej odsłony osoby.

Aktorką, którą jeszcze raz zobaczymy w produkcji, jest Danielle Campbell. Wcześniej wcieliła się w postać, która była współczesną wersją Czerwonego Kapturka. Teraz wcieli się w Olivię – jej postać będzie miała powiązania z baśnią Śpiąca Królewna. Mądra, utalentowana, ale chytra bohaterka zostawia za sobą małomiasteczkowe życie i przenosi się do Nashville, by zdobyć dyplom. Jednak los ma dla niej innej plany, będzie musiała przetrwać.

Kolejna osoba powróci w „Opowiedz mi bajkę”
Kadr z serialu „Opowiedz mi bajkę”

Jeśli zaś chodzi o nowe twarze w obsadzie, do ekipy dołączyła właśnie znana chociażby z Matrixa Carrie-Anne Moss. Zagra Rebeccę, jej postać będzie powiązana z wszystkimi baśniami, do jakich znajdziemy w serialu odniesienia. Dawno temu straciła męża, zginął w wypadku samochodowym. Kobieta musiała sama wychować trójkę swoich dzieci. Po latach zajmowania się pociechami, nadszedł czas, by kobieta zawalczyła o swoje szczęście.

Serial nawiązuje do znanych nam baśni. W jego drugiej odsłonie na tapet wzięto takie opowieści, jak Piękna i Bestia, Kopciuszek, Śpiąca Królewna.