Paul Wesley w serialu „Tell Me a Story”

0
Pierwszy sezon serialu, który czerpie inspiracje ze znanych baśni, okazał się strzałem w dziesiątkę. Ciekawe interpretacje, nietuzinkowi bohaterowie i mnóstwo zwrotów akcji – to była jedna z lepszych telewizyjnych nowości. Po emisji odcinków pierwszego sezonu podjęto decyzję, że powstanie druga odsłona.

Wprawdzie Paul Wesley, a dokładniej bohater, w którego się wcielił w Tell Me a Story, nie doczekał szczęśliwego zakończenia, jednak to nie przeszkodziło twórcom w obsadzeniu go w drugim sezonie serialu.

Kolejna odsłona przedstawi nowych bohaterów i sięgnie po nowe baśnie. W pierwszej odsłonie czerpano z Czerwonego Kapturka, Trzech małych świnek czy Jasia i Małgosi. A co teraz wezmą twórcy na tapet?

Paul Wesley w serialu „Tell Me a Story”
Kadr z serialu „Tell Me a Story”

Piękną i Bestię, Śpiącą Królewnę czy Kopciuszka. Paul zagra Tuckera młodego pisarza, który spędza bezsenne noce w drewnianej chatce, pracując, a za dnia stara się dowieść, iż jest wart swojej przepięknej narzeczonej. Wszystko jednak wywróci się do góry nogami, pewien mroczny sekret ujrzy światło dzienne.

Obecnie nie wiadomo jeszcze, czy tylko Paul powróci ze starej obsady. Na pewno będziemy was informować, jeśli pojawią się jeszcze jakieś wieści.