Kiernan Shipka w Riverdale

Jakiś czas temu jeden z seriali Netflixa, Chilling Adventures of Sabrina, w którym rolę Sabriny grała Kiernan Shipka, został skasowany. Nie każdemu podobało się zakończenie i nie do końca przemyślany ostatni sezon produkcji. Wiele osób miało nadzieję, że czarownica pojawi się w innym serialu, obrazie Riverdale. Po skasowaniu wszelkie nadzieje na to zniknęły. Ale czy na pewno?

Jak donosi portal ew.com, okazuje się, że nie wszystko stracone. Crossover Chilling Adventures of Sabrina i Riverdale będzie jednak miał miejsce. Showrunner Roberto Aguirre-Sacasa powiedział ew.com:

Mówiliśmy o odwiedzinach Sabriny w Riverdale od pierwszego sezonu, więc to cudowne, że to wreszcie będzie miało miejsce jako specjalny odcinek serialu Riverdale.

Sabrina ma się pojawić w miasteczku czwórki przyjaciół w czwartym epizodzie szóstego sezonu zatytułowanym The Witching Hour(s). Co na to powiecie?

Źródłoew.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu