Kiedy premiery nowych produkcji „Trzech mężczyzn i dziecko” oraz „Fałszywa dwunastka”?

W sierpniu informowaliśmy was, że Disney przymierza się do stworzenia nowej wersji kultowej komedii z Tomem Selleckiem, Steve’em Guttenbergiem i Tedem Dansonem  pod tytułem Trzech mężczyzn i dziecko. Teraz oficjalnie potwierdzono to doniesienie. Ale nie tylko.

Okazuje się bowiem, że czeka nas remake jeszcze jednej kultowej komedii – Fałszywej dwunastki. Tego filmu o dość dużej rodzinie, w którym główne role (rodziców) zagrali Steve Martin oraz Bonnie Hunt. Teraz i ten obraz doczeka się nowej wersji.

Wiadomo, że oba tytuły będą miały swoją premierę na platformie Disney+ w 2022 roku. W filmie o mężczyznach i dziecku ma wystąpić Zac Efron, scenariuszem obrazu zajął się Will Reichel.

Na którą produkcje czekacie bardziej?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu