Apple wypuścił zwiastun drugiego sezonu „Dickinson”!

Apple TV+ wydało oficjalny zwiastun drugiego sezonu ich historycznego serialu komediowo-dramatycznego Dickinson, z udziałem Hailee Steinfeld.

Dickinson to produkcja, w której główną bohaterką jest młoda poetka Emily Dickinson przeciwstawiającą się panującym na początku XIX wieku regułom społeczeństwa. W serialu pokazane są ograniczenia i konwenanse społeczne, płciowe i rodzinne panujące w tejże epoce. To historia młodej kobiety, która nie pasuje do swojego środowiska i każdym swoim wyborem walczy, by jej głos został usłyszany.

Prace na planie drugiej serii trwają obecnie w Nowym Jorku. Obok Steinfeld w obsadzie drugiego sezonu powrócą: Jane Krakowski, Toby Huss, Anna Baryshnikov, Ella Hunt i Adrian Blake Enscoe. Seria ma powrócić z trzema nowymi odcinkami już 8 stycznia 2021 r., a kolejne mają wychodzić w następnych tygodniach.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu